• امروز : چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 7 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Wednesday - 16 June - 2021

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری انجمن با شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI

  • کد خبر : 2361
  • 25 مهر 1399 - 7:06

پس از برگزاری نشست‌های متعدد و بررسی فرصت‌های همکاری متقابل، روز شنبه نوزدهم مهرماه، تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه بین انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI به امضا آقایان مهندس هاشمی (دبیرکل انجمن) و گلپایگانی (مدیرعامل شرکت ISQI) رسید. شرکت یادشده دارای پتانسیل‌های کارشناسی و سوابق قابل قبولی در زمینه‌های مورد علاقه و نیاز اعضا انجمن می‌باشد.
در این تفاهم‌نامه همکاری پنج ساله، زمینه‌های همکاری به شرح زیر مشخص شده است:
۱- همکاری به منظور ارائه خدمات مشاوره در جهت اخذ گواهینامه‌های داخلی و بین‌المللی در زمینه استانداردهای مدیریتی، کیفی و ملی در صنعت لوازم خانگی.
۲- همکاری به منظور ارائه خدمات آموزش در زمینه توسعه مهارت‌های فردی و تخصصی مدیران کارشناسان و پرسنل مرتبط با صنعت لوازم خانگی.
۳- همکاری به منظور ارائه خدمات نظرسنجی و اندازه‌گیری رضایت مصرف‌کنندگان در صنعت لوازم خانگی در سه حوزه کیفیت محصولات، خدمات فروش و خدمات پس از فروش.
۴- همکاری مشترک به منظور تدوین و اجرای مدلی کارآمد جهت بهبود و ارتقاء فنی و کیفی محصولات صنعت لوازم خانگی در حوزه تولید، کیفیت، مهندسی و R&D، آزمایشگاه و منابع انسانی.
۵– همکاری مشترک به منظور طراحی، تدوین و اجرای مدلی کارآمد جهت عارضه یابی و ارتقاء سطح فنی و کیفی صنعت قطعه‌سازی لوازم خانگی.
۶- همکاری مشترک به منظور ایجاد آزمایشگاه‌های مورد نیاز صنعت لوازم خانگی در راستای ارتقاء سطح کیفی قطعات و محصولات تولیدی.
۷- همکاری مشترک به منظور اجرای ارزیابی کیفی بر اساس دستورالعمل شرایط و ضوابط ارزیابی خدمات پس از فروش کالاهای مصرفی با دوام و الزامات قانون حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در راستای نظارت بر فعالیت‌های خدمات پس از فروش شرکت‌ها و نمایندگی‌های تحت پوشش باهدف ایجاد فضای رقابتی، بهبود ارائه خدمات پس از فروش و افزایش رضایت مشتریان در این حوزه.
شایان ذکراست شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران طبق این تفاهم‌نامه، متعهد گردیده بیست درصد از مبلغ کل قراردادهایی که در چارچوب این تفاهم‌نامه با شرکت‌های فعال در صنعت لوازم خانگی منعقد می‌نماید، بابت هزینه‌های کارشناسی و ستادی بلافاصله پس از عقد هرقرارداد به حساب انجمن واریز نماید. بدیهی است انجمن جهت جذب تقاضاهای شرکت‌های زیر مجموعه خود، مراتب را از طرق مختلف شامل ارسال نامه و نمابر با سربرگ انجمن، درج اخبار و اعلامیه‌های مربوط به همکاری در سایت انجمن ونشریه «پیک شورا» به کلیه اعضای خود اطلاع‌‌رسانی خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://ihai.org.ir/new/?p=2361
  • 389 بازدید

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.