در انجمن تشکيل شد: کمیسیون سیاست گذاری لوازم خانگی توکار

تاریخ: 
چهارشنبه, اسفند 16, 1396 - 09:00
محل برگزاری: 
ساختمان انجمن لوازم خانگی ایران
دستور جلسه: 

ارائه مصوبه پیشنهادی هیأت مدعو برای تشکیل کمیسیون سیاستگذاری صنعت لوازم خانگی توکار

گزارش جلسه: 

مدیران عامل شرکت‌های سازنده لوازم خانگی توکار در جلسه مورخ روز چهارشنبه 96/12/16 در محل انجمن گردهم آمدند.

به گزارش «پیک‌شورا»، در این جلسه مصوبه پیشنهادی هیأت مدعو برای تشکیل کمیسیون سیاست‌گذاری صنعت لوازم خانگی توکار ارائه شد و با پیشنهاد اساسنامه این کمیسیون، مقرر شد در جلسه بعدی ضمن انتخاب رئیس کمیسیون، تقویم کمیسیون نیز مشخص شود.  طبق مصوبه پیشنهادی هیأت مدعو؛ تنها مدیران عامل یا نماینده مدیران عامل که حق رأی دارند، باید در جلسات شرکت کنند. همچنین مقرر شد رئیس و نایب‌رئیس از بین تولیدکنندگان لوازم خانگی توکار انتخاب شوند.

در این کمیسیون اهداف و اساسنامه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم بر آن شد که مسائل صنعت لوازم خانگی توکار در چارچوب این کمیسیون مطرح شوند و شرکت‌های سازنده محصولات توکار، در استراتژی‌های مربوطه رویه‌های مشترک را اتخاذ کنند.

در این جلسه آقایان علیرضا محمدی‌دانیالی؛ مدیرعامل شرکت ناب‌استیل، نوید ایزدپناه؛ مدیرعامل شرکت استیل‌البرز، محمد مقیمی؛ مدیرعامل شرکت پژند سروکوه (ولگا)، اصغر طوقیان؛ مدیرعامل شرکت رکسین، علی توتونی؛ قائم‌مقام مدیرعامل شرکت تندیس‌درخشان T&D، جمال‌الدین کشاورزیان؛ قائم‌مقام مدیرعامل شرکت الباگاز، حمیدرضا گلی؛ نماینده مدیرعامل شرکت اخوان‌جم، مهدی سلطانی؛ نماینده مدیرعامل شرکت نیک‌کالا حضور داشتند. 

آقای دکتر حبیب‌اله انصاری؛ دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران طی سخنانی در این جلسه صنعت لوازم خانگی توکار را یکی از شاخه‌های مهم صنعت لوازم خانگی دانست و گفت: این کمیسیون باید دو وجه درون سازمانی و برون سازمانی را در نظر داشته باشد و در جهت توسعه این صنعت گام بردارد. وی تجمع اعضاء صنایع همگن در کمیسیون‌ها را موجب تقویت حرکت‌های تشکل‌گرا و بستری برای حصول به اهداف جمعی دانست.