اتفاق نظر در مورد ضرورت مقابله جدی با تولیــد زیرپله ای

تاریخ: 
يكشنبه, تير 16, 1398 - 21:15
محل برگزاری: 
ساختمان انجمن لوازم خانگی ایران
دستور جلسه: 

 ضرورت مقابله جدی با تولیــد زیرپله ای

گزارش جلسه: 

کمیسیون سیاست گذاری لوازم خانگی توکار در مورخ 98/04/16 برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای مهندس علیرضا محمدی دانیالی؛ رئیس کمیسیون و مدیرعامل شرکت ناب استیل در خصوص ارزش محصولات sabaf در گمرک گفت: با توجه به درخواست گمرک در خصوص ارائه لیست قیمت عمومی جهت اصلاح ارزش تعیین شده با sabaf در حال مکاتبه و مذاکره هستند، ولیکن چنانچه sabaf لیست عمومی در اختیار قرار ندهد، هر یک از اعضا فاکتور خرید محصولات sabaf را به کمیسیون ارائه نمایند تا به عنوان راهنمای ارزشگذاری به گمرک تسلیم شود.

سپس هر یک از اعضا در خصوص مشکلات موجود در صنعت به گفتگو پرداختند. اهم این گفتگوها پیرامون محصولات زیرپلهای و مقابله با آنها بود.

مصوبات جلسه

 مقرر گردید اعضا تولیدکنندگان زیرپلهای را شناسایی و به انجمن معرفی نمایند انجمن نیز با سازمانهای ذیربط جهت برخورد با متخلفان مکاتبه و مراتب را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری نماید.

 مقرر گردید انجمن تا جلسه بعدی ملاقاتی با مدیران سازمان ملی استاندارد ترتیب دهد تا علاوه بر آگاه سازی اعضا برخی مشکلات منتقل و جهت رفع پیگیری شود.

 مقرر گردید مکاتبات جهت اخذ لیست قیمت عمومی از شرکت sabaf توسط رئیس کمیسیون صورت پذیرد.

در این کمیسیون افراد زیر حضور داشتند:

آقایان فریبرز زاهدی؛ مشاور شرکت بیمکث، حمید زارع حسینی؛ مدیر کنترل کیفیت شرکت بیمکث، امیر بنائی نژاد؛ مدیر کارخانه شرکت لوازم خانگی کن، سیدعلی لاله آبادی؛ مدیرعامل شرکت لوازم خانگی دیموند، مسعود کرمی؛ مدیرفروش شرکت آروما، علیرضا محمدی دانیالی؛ مدیرعامل شرکت ناب استیل.